ست کردن ميز کارازجمله مواردي است که دردفترشخص مستقيما تاثير دارد. زیباترین شهرهای منطقهمکزیک

ساخت وبلاگ
چکیده : ارتباط یوزر فرندلی بودن پایگاه در فروش آنلاین پارت چهارم رنگ آمیزی خوبداشتن رنگ های مناسب در ... با عنوان : ست کردن ميز کارازجمله مواردي است که دردفترشخص مستقيما تاثير دارد. زیباترین شهرهای منطقهمکزیک بخوانید :

ارتباط یوزر فرندلی بودن پایگاه در فروش آنلاین پارت چهارم

رنگ آمیزی خوب
داشتن رنگ های مناسب در صفحاتتان نیز باعث افزایش یوزرفرندلی شدن وب سایت شما خواهد شد . تصور کنید صفحات وب شما دارای پس زمینه ای تیره و فونتی زرد است ، در این چنین شرایطی کدام کاربر حاضر است به مدت چند دقیقه در پایگاه شما به دنبال محصولات مورد نظر خود خواهید کرد ؟! سعی کنید در رنگ بندی پایگاه خود از رنگ هایی به کار گیری کنید که چشم بازدیدکننده را خسته نمیکند ، این مسئله در مقدار ماندگاری کاربر در صفحات شما بسیار مهم میباشد .

ساخت بخش نظرات در پایگاه
میتوانید با شنیدن انتقادات و پیشنهادات مخاطبین و بررسی نظرات آنها تمامی کمبود های پایگاه خود را مرتفع کرده و علاوه بر جلب رضایت کاربران ، پایگاه خود را نیز بیش از پیش قدرتمند کنید . استفاده از نظرات کاربران میتواند فواید زیادی برای سایت شما داشته باشد که اصلی ترین آن  ، کسب اطلاع شما از نواقص موجود در وب سایتتان میباشد. در نظر داشته باشید که هیچوقت شما نمیتوانید مانند کاربران به نواقص کوچک و بزرگی مانند ایراد در صفحه تعرفه طراحی سایت خود آگاهی داشته باشید.

صحیح بودن لینک های سایت
یکی دیگر از مسائل مهم در زمینه یوزرفرندلی سایت شما ، سالم بودن آدرس های سایتتان میباشد. لینک های سایت خود از منو تا دکمه های میانبر و لینک های دانلود گرفته تا پیوندها ، به عنوان مثال اگر آدرس با عنوان طراحی سایت مذهبی دارید حتما سعی کنید تا این لینک را امتحان کرده تا صحیح کار کند زیرا اگر کاربری روی لینک شما کلیک نماید اما آدرس آن کار نکند ، بازدیدکننده حاضر به خرید از سایتتان نخواهد بود. این مسئله به سئو پایگاه شما نیز کمک خواهد کرد .

اثر سادگی سایت در بازاریابی آنلاین قسمت 3

قابلیت سرچ حرفه ای در سایت
یکی از اصلی ترین عوامل کاربرپسندی ، قراردادن بخش جستجوی پیشرفته در وب سایت میباشد. هنگامی که شما تعداد زیادی کالا برای عرضه دارید باید در نظر داشته باشید که حتی با وجود دسته بندی های کاملا کاربرپسند و مرتب از هرنظر بازهم احتمال دارد کاربر نتواند کالای مد نظر خود را از میان انبوه کالاهای شما پیدا کند . در این حالت وجود قسمتی برای جستجو به صورت حرفه ای در سایت شما بسیار فایده خواهد داشت. هنگامی که مشتری بتواند با سرچ در میان کالاهای شما به سرعت محصول مد نظر خود را پیدا کند باعث میشود میزان کاربرپسندی وب سایتتان به میزان قابل توجهی افزایش یابد. به همین دلیل در هنگام مرکز طراحی سایت ، به این مسئله توجه نمائید زیرا این مسئله در بهینه سازی سایت شما نیز تاثیر دارد.

بخش ها و آیکون های میانبر مناسب
میتوانید با به کاربردن دکمه ها و علائم میانبر کار را برای کاربران بسیار آسان کنید ، مثلا میتوانید با گذاشتن یک دکمه ثبت سفارش در آخر متن مربوط به هر محصول بازدیدکننده را به صفحه خرید مربوط به این محصول منتقل کنید یا مثلا با گذاشتن دکمه اضافه به سبد خرید شرایطی برای کاربران فراهم کنید که به راحتی کالاهای مد نظر خود را به سبد اضافه کرده . طراحی سایت در استان مرکزی به این موارد بسیار توجه دارد.

منبع : تاثیر کاربرپسندی سایت در بازاریابی اینترنتی

...
نویسنده : swcsw بازدید : 16 تاريخ : پنجشنبه 12 بهمن 1396 ساعت: 12:25