مناسب ترین فصل برای تور ترکیه چه زمانی می باشد

ساخت وبلاگ
چکیده : باید گفت تور ترکیه با نگاهی به جای کشور ترکیه به عنوان نقطه ی صفری میان خاورمیا... با عنوان : مناسب ترین فصل برای تور ترکیه چه زمانی می باشد بخوانید :

باید گفت تور ترکیه   با نگاهی به جای کشور ترکیه به عنوان نقطه ی صفری میان خاورمیانه و اروپا  هرساله دردید افراد کثیری از مردمانی که انگیزه ی یک گردش چندهفته ای  خوب را دارا می باشد قرار می گیرد.

آنتالیا (به ترکی استانبولی: Antalya) نام مرکز استان آنتالیا و از شهرهای مهم و توریستی کشور ترکیه است  این شهر که به عنوان مرکز گردشگری و تفریحی در ترکیه محسوب می‌گردد دارای جاذبه‌های فراوان می‌باشد. در این شهر بلوارهای زیبا با درختان نخل و لنگرگاه‌ها خود نمائی می‌کند. در این شهر و در بخش قدیمی و تماشائی آن منطقه قلعه‌ایچی (درون قلعه) قرار دارد. بافت خاص منطقه که شامل خیابانهای کم عرض و پیچ در پیچ بوده به همراه خانه‌های قدیمی که توسط دیوارهای قدیمی محصور شده، بسیار جلب توجه می‌کند.

آنتالیا شهری است که هیچ توریستی از آن خسته نمی شود و همه نوع مسافری از انتخاب تور ترکیه و رفتن به آنتالیا لذت می برد. این شهر ساحلی مرکز گشت و گذار، خرید، خورد و خوراک و بازی های آبی است. شهر آنتالیا در منطقه مدیترانه و در غرب ترکیه قرار گرفته است که از سمت شمال با شهر بوردور از جنوب به دریای مدیترانه، از شرق با شهر سریک و از غرب با شهر کورکوتلی و از جنوب غرب با شهر کمر احاطه شده‌است.

تنها رودخانه این منطقه رود آکسو می‌باشد که در انتها به آبشار دودن منتهی می‌شود.

امیدواریم که تور لحظه آخری ترکیه به شما خوش بگذرد.

...
نویسنده : swcsw بازدید : 19 تاريخ : چهارشنبه 18 بهمن 1396 ساعت: 15:52