بهترین تایم برای تور ترکیه چه زمانی می باشد

ساخت وبلاگ
چکیده : می توان بیان کرد تور ارزان ترکیه با نگاهی به موقعیت سرزمین ترکیه به عنوان مرز مابی... با عنوان : بهترین تایم برای تور ترکیه چه زمانی می باشد بخوانید :

می توان بیان کرد تور ارزان ترکیه   با نگاهی به موقعیت سرزمین ترکیه به عنوان مرز مابین آسیا و اروپا  هرساله دردید افراد بسیاری از مردمانی که فکر یک مسافرت تفریحی  عالی را دارا می باشد قرار می گیرد.

گردشگری و تورهای ترکیه بیشتر بر اساس تاریخ ترکیه و مکان های تاریخی آن متمرکز شده است.همچنین آرامش موجود در استراحتگاه های ساحلی دریای اژه و مدیترانه باعث جذب توریستهای فراوانی برای ترکیه می شود.فرهنگ متنوع و چشمه های آبگرم نیز از موارد دیگری است که هر ساله باعث افزایش درخواست ویزای تور ترکیه از سراسر دنیا میشود.در سال 2012 ترکیه با جذب 42 میلیون توریست خارجی در رتبه ششم محبوب ترین مقاصد توریستی جهان قرار گرفته است.از معروف ترین شهرها و تورهای ترکیه می توان به تور استانبول, تور آنتالیا, تور آنکارا و تور کوش آداسی اشاره نمود.آنتالیا بیشتر به عنوان قطب گردشگری ترکیه شناخته می شود و بیشتر توریستهایی که به قصد خرید به ترکیه می آیند، استانبول را انتخاب می کنند. اما اگر قصد خرید دارید بازار آنتالیا، مرکز خرید دیپو، مرکز خرید تراسیتی و مرکز خرید شی مال از بهترین و کامل‌ترین مراکز خرید این شهر می باشند.

تقریبا هرکسی تعریف سواحل آنتالیا را حداقل یک بار شنیده‌ است. آنتالیا علاوه بر پلاژهای خصوصی هتل‌ها، دو ساحل عمومی هم دارد که به نامهای ساحل ماسه‌ای لارا و مجموعه‌ی کُنی‌آلتی معروف هستند در تور ترکیه می توانید از این تفریحات بهره مند شوید .

ساحل لارا، یکی از پرطرفدارترین سواحل آنتالیا می باشد که در شرق شهر قرار گرفته و بیشتر هتل‌های شهر هم در همین منطقه قرار گرفته اند. در آنتالیا نباید نگران جای اقامت‌ باشید زیرا در شلوغ‌ترین روزهای تعطیلات هم هتل خالی پیدا می‌شود. علاوه بر اینها هزینه‌ی اقامت در آنتالیا بسیار ارزانتر از شهرهای دیگر و حتی کشورهای توریستی دیگر می باشد.برای دیدن اگر به دنبال اقامت در یک هتل شیک و لوکس هستید، هتل مردان، هتل کنکورد و هتل اورنج کانتی یکی از بهترین انتخاب‌ها می تواند باشد. اگر از ساحل لارا ده کیلومتر به سمت شرق بیایید، آبشار دودَن را خواهید دید که به دریا می‌ریزد و بازارچه‌ی صنایع دستی کوچکی هم در کنارش موجود است.

امیدواریم که تور ارزان ترکیه به شما خوش بگذرد.

...
نویسنده : swcsw بازدید : 19 تاريخ : پنجشنبه 19 بهمن 1396 ساعت: 14:14