عالی ترین تایم برای تور هند چه زمانی می باشد

ساخت وبلاگ
چکیده : تور ارزان هند؛ هندوستان با اسم رسمی جمهوری هندوستان کشوری در پایین قاره آسیا است که مرکز آن دهل... با عنوان : عالی ترین تایم برای تور هند چه زمانی می باشد بخوانید :

تور ارزان هند؛ هندوستان با اسم رسمی جمهوری هندوستان کشوری در پایین قاره آسیا است که مرکز آن دهلی نو است.تور سرزمین هند از لحاظ هزینه ها خیلی مهم می باشد و به تندی هم در حال روبه جلو رفتن می باشد.

مالیات :

در هتل ها مالیات با توجه به میزان خدمات، سطح هتل و موقعیت هتل از لحاظ شهری و منطقه ای متفاوت است و از 5% تا 12.5% متغیر است. مالیات های رستوران ها نیز استان به استان با هم فرق دارند ولی به طور کلی میتوان آن را در محدوده 10% تا 15% منظور کرد.
انعام :در هند افرادی هستند که واقعاً محتاج غذای روزانه شان هستند پس به شما که به عنوان یک توریست به آنجا میروید به چشم یک ثروتمند نگاه میکنند بنابراین بهتر است همیشه 20 یا 30 روپیه آماده داشته باشید، برای مثال انعام کسی که یک روز کامل را به شما اختصاص داده می تواند 200 تا 300 روپیه باشد.هند
سرویس بهداشتی :

در هند مهمترین نکته در مورد سرویس های بهداشتی محلی به همراه داشتن دستمال است، زیرا معمولاً به خاطر مشکل ساز بودنش در سیستم های سرویس از آن استفاده نمی کنند.هند
صرفه‌جویی در هزینه ها در خرید :عدادی مکان در دهلی وجود دارد که اجناس را با قیمتی استثنایی به فروش می‌رسانند. سری به Sarojini Nagar بزنید و اجناس را با همان کیفیتی که در خیابان پنجم نیوروک وجود دارد خریداری کنید. در اینجا می توانید انواع برندها از جمله Old Navy, H&M, Seal, Oshkosh, Cherokee را پیدا کنید. شاید بپرسید تفاوتش در چیست؟ تفاوت در این است که اگر این اجناس را با قیمت ۴۰ یا شاید ۸۰ دلار در شهر خودتان خرید می کنید، در اینجا می توانید با پرداخت تنها ۵ دلار یا حتی کمتر آن‌ها را صاحب شوید. شاید عجیب به نظر برسد ولی حقیقت دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه تور لحظه آخری هند بروید .

...
نویسنده : swcsw بازدید : 20 تاريخ : شنبه 21 بهمن 1396 ساعت: 16:29